روش های پرداخت

 پرداخت نقدی در محل تحویل


تنها با پرداخت مبلغ بیعانه حدود 500.000 تا 10.000.000 سفارش خود را ثبت کنید و درب منزل بعد از تست تحویل بگیرید.برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت درب منزل هزینه سفارش خود دارند، بازار گناوه این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل در محل بازار گناوه باشد که 98% شهر ها و شهرستانهای تحت پوشش هستند، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

 

1- پرداخت از طریق همراه بانک


بعد از دریافت کالا تست و بررسی  محصولات مطابق شرایط خاص هر محصول  واریز مبلغ سفارش خود را از طریق واریز حساب به حساب به کمک همراه بانک به حساب های که از طرف راننده مربوطه دریافت میکنید واریز میکنید.

 

2- پرداخت از طریق درگاه زرین پال سایت


همگی کاربران بازار گناوه می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی زرین پال در سایت ما و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

3- پرداخت کارت به کارت


افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق زرین پال و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

 

1720 – 2490 – 9971 – 6037    هادی عبداللهی   بانک ملی