نحوه ارسال و حمل و نقل

نحوه ارسال و حمل و نقل

بازار گناوه با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم می کند. در حال حاضر طرح تحویل 1 تا 5 روز در  همه شهرهای ایران بسته به شرایط جوی حجم سفارشات  فعال شده است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی حجم بالایی دارند و احتمال تاخیر وجود دارد.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید. تمامی کالا های ارسال توسط تیم بازار گناوه قبل از ارسال بررسی و بعد از اطمینان از سالم بودن کالا ارسال میشوند.

 

اطلاعیه: مشتریان گرامی لطفا هنگام تحویل کالا از سلامت فیزیکی کالا اطمینان حاصل نمائید بعد از تحویل کالا  فروشگاه بازار گناوه هیچ گونه مسئولیتی در برابر مشکلات فیزیکی کالا ها ندارد.

 

1: ارسال با پیک اختصاصی​(مطمئن ترین و سریع ترین و پرداخت در محل)

کالاهای سنگین نظیر تلویزیون، کولر گازی، ماشین لباسشویی,ظرفشویی و یخچال … با استفاده از پیک اختصاصی بازار گناوه و در اسرع وقت  ارسال می شوند. در این شیوه ارسال، مشتریان عزیز  تنها با پرداخت مبلغ هزینه حمل کالا به عنوان بیعانه ثبت سفارش می کنند و سپس ارسال و در نهایت هزینه سفارش خود را بعد از تحویل سالم کالا پرداخت می کنند.

♦ تست محصولات در منزل شما
♦ پرداخت پول در محل
♦ ارسال سریع 24 ساعت برای شهر های نزدیک
♦ ارسال سریع 2 تا 5 روز برای شهر های دورتر
♦  درب منزل تحویل داده می شود.
♦ امکان هماهنگی و پیگیری با پیک به صورت تلفنی
♦ امکان سفارشی کردن زمان تحویل هست

2 : ارسال با باربری ( پرداخت کامل قبل از ارسال)

ارسال از طریق باربری با توجه به اینکه در شهر بانه بابری ها مجوز حمل بار ندارند. باید کالا تا تهران یا مراکز استان ها با پیک اختصاصی حمل شود و از تهران به بابری پیشنهادی شما (که در شهر شما شعبه ای نزدیک دارد)  تحویل داده شود.

♦ این روش برای نقاط دور مناسب است.هزینه حمل ان با توجه به مسافت زیاد نصف خواهد شد.
♦ برای محصولات بزرگ با ابعاد بزرگتر از60*60 سانتی متر کاربرد بیشتری دارد.
♦ هزینه حمل + قیمت خود کالا باید به صورت پیش پرداخت از قبل واریز شود.
♦ ارسال ظرف 3تا5 روز کاری انجام خواهد شد.
♦ کالا را از باربری تحویل خواهید گرفت یا با پرداخت هزینه ای ان را از باربری درب منزل تحویل می گیرید.
♦ ادرس بابری مورد نظر و پیشنهادی را باید شما اعلام فرمایید.
♦ قابل پیگیری با شماره پیجک

 

3: ارسال با پست ( پرداخت کامل قبل از ارسال)

در حال حاضر همه کالاهای سبک با استفاده از سرویس پست به سراسر کشور ارسال می‏ شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی – مقصد سفارش- شرایط اب و هوایی-روز های تعطیل و … ، از زمان تحویل به اداره پست بین 2 تا 4 روز است.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد. برای کسب اطلاع از روند لحظه به لحظه ارسال مرسوله تا زمان دریافت آن می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری نمایید: post.ir

 

توجه داشته باشد آنجایی که محصولات توسط سرویس پست به تمامی نقاط ایران حتی روستا ها  ارسال  میشود.  معمولا پس از 2-3روز کاری (بسته به شرایط آب هوایی) به آدرس مورد نظر رسال و تحویل داده می شوند.لذا خریدار باید اطلاعات ادرس تحویل را به درستی وارد نماید در غیر این صورت کالای خریداری شده ارسال نمیگرد.

 

بستــه بنــدی

بازار گناوه جهت رفع نگرانی شمـا خریداران گرامی از بابت ارســـــال و حمل و نقل، تمامی کالاهای سفارش داده شده را بصورت کامل و محفوظ در برابر آسیب هـــای احتمالی حین حمل و نقل ، بسته بندی خواهد کرد.