راهنمای خرید

راهنمای خرید و ارسال و پرداخت پول

مشتریان عزیز بعد از تماس و مشاوره با کارشناس فروش ما و نهایی شدن قیمت، طی مراحل ساده ی زیر کالای مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد:

 

1) برای ثبت سفارش و فاکتور کردن واریز بیعانه 1 میلیون تومانی (برای تلویزیون و لباسشویی و ظرفشویی و کولرگازی) و بیعانه 2 میلیون تومان (برای یخچال ) و بیعانه 500 هزار تومانی برای لوازم خانگی ریز لازم است. بدون پرداخت بیعانه کالا برای شما فاکتور نخواهد شد.

واریز بیعانه

 

2) بعد از ارسال ادرس دقیق محلی که می خوایید کالا را تحویل بگیرید براتون ارسال خواهد شد، (تلویزیون و لباسشویی و ظرفشویی و کولر طی 1 تا 2 روز) و (یخچال 3 تا 4 روز) طول خواهد کشید. ما باربر و پیک شخصی خودمون را داریم که با سواری یا وانت کالا براتون ارسال خواهد شد.

 

3) هزینه ارسال بستگی به مسافت و نوع کالا داره ولی به طور میانگین هزینه ارسال تلویزیون ، لباسشویی ، ظرفشویی و کولرگازی بین 1 تا 2 میلیون و هزینه ارسال یخچال بین 3 تا 4 میلیون تومان می باشد. لوازم ریز خانگی مثل جارو برقی و … هم 500 تا 700 هزار.

تحویل درب منزل

4) بعد از اینکه کالا دم درب خونه به دستتون رسید شما مشتریان عزیز می توانید هم از لحاظ فیزیکی و اینکه کاملا سالم و بدون خط و خراش باشد چک کنید و هم اینکه می توانید مثلا تلویزیون و لباسشویی و ظرفشویی رو روشن کنید و بعد از اینکه خیالتون راحت شد که سالمه پول را پرداخت کنید. باربرهامون کارت خوان دارن و لازم نیست به بانک برید و پول را به همون باربری که تحویل میده پرداخت کنید.

 

5) برای گارانتی و نصب وسایل نگران نباشید. بازار گناوه چند سالی هست که با شرکت آوا سرویس کار می کنیم. این شرکت مال بچه های دانشگاه صنعتی شریف و یک شرکت دانش بنیان هست که کل شهرهای ایران نمایندگی دارن. این شرکت میان کالای مورد نظر را براتون نصب می کنند و گارانتیش رو هم قبول می کنند (2 سال گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش). قبول گارانتی اختیاریه و می توانید گارانتی نکنید. هزینه گارانتی برای لباسشویی و ظرفشویی و تلویزیون 200 هزار و برای یخچال 500 هزار تومان می باشد.

 

6) در صورت هرگونه مشکلی، کالا برگشت داده خواهد شد و یکی دیگه براتون ارسال خواهد شد. توجه کنید که موقع تحویل همون لحظه باید کامل کالا را بررسی و تست کنید و اگه مشکلی داشت برگشت خواهیم زد.